Dzień Dobry, dziękuję że odwiedzasz mój profil. Jestem psychologiem, pracującym z osobami dorosłymi oraz z parami. Ukończyłem pięcioletnie jednolite studia magisterskie na wydziale Nauk Społecznych na kierunku Psychologia oraz kończę studia podyplomowe na kierunku Seksuologia Kliniczna. Z każdym pacjentem pracuję indywidualnie w oparciu o nurt Terapii Poznawczo- Behawioralnej oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Obecnie pracuje z pacjentami w formie online.

Rozumiem, że każdy doświadcza trudnych sytuacji, staje na zakręcie, potrzebuje wsparcia, ja również 🙂 Jako psycholog nie wykorzystuje „tajemniczych mocy nad umysłem człowieka” ;), nie oceniam Twoich relacji, myśli, emocji czy zachowania. Jestem po to aby wspierać Cię i towarzyszyć w podróży do znalezienia ich podstaw oraz pomóc w przepracowaniu ich, doświadczeniu zmiany i co za tym idzie lepszego funkcjonowania.

Podczas spotkań najważniejsze jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa i zaufanie pacjenta oparte na relacji terapeutycznej. Jestem empatyczny, słucham aktywnie bo wszystko to co mówisz jest dla mnie ważne. Często to co wcześniej nie zostało przez Ciebie głośno wypowiedziane, może być kluczem do zmiany przekonań lub realizacji celów.

Zapewniam dyskrecję i przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie. Każdy człowiek jest wartością samą w sobie, dlatego nikogo nie oceniam niezależnie od rasy, religii, orientacji seksualnej, poglądów politycznych, to kwestia indywidualna każdej osoby i zasługuje na szacunek.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem współpracując min. z organizacjami pozarządowymi oraz na stażach i wolontariatach, a także pracy indywidualnej z pacjentami.
Nieustannie rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz kursach min. z zakresu Terapii Par, Interwencji Kryzysowej, Terapii TSR, Technik Poznawczo- Behawioralnych, Pracy z osobami LGBTQ+, Asertywności, Komunikacji, Technik radzenia sobie z lękiem i stresem.
Nieustannie dokształcam się i dbam o swój samorozwój, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osób z którymi pracuję i być dla nich jak największym wsparciem.

Wspieram pacjentów w ich rozwoju towarzysząc w pokonywaniu ograniczeń, rozwiązywaniu problemów,
odzyskiwaniu równowagi oraz wprowadzaniu zmian w życie.

Pomagam osobom które doświadczają rozmaitych trudności psychicznych i życiowych,
-przeżywają trudności w związkach, odczuwają problemy w bliskich relacjach
– mają poczucie braku sensu , cierpią z powodu depresji
– odczuwają lęk, niepokój
– mają obniżone poczucie własnej wartości
– przeżywają trudności w radzeniu sobie z życiem, emocjami, agresją
– mają trudności w radzeniu sobie ze stresem
– są wycofane społecznie
– towarzyszy im poczucie osamotnienia
– mają niską samoocenę
– zmagają się z obniżonym nastrojem emocjonalnym
– odczuwają wypalenie zawodowe.
– mają problemy z wyznaczaniem granic, „dają sobie wejść na głowę”
– chcą nauczyć się asertywności

Zapraszam każdego kto potrzebuje pomocy/ wsparcia psychologicznego. Nie musisz być sam/a ze swoimi emocjami, trudnościami. Często problemy które do tej pory wydawały się nie do rozwiązania, okazują się tylko przeszkodą a nie betonową ścianą 🙂

Zarezerwuj dogodny dla Ciebie termin szybko i wygodnie w zakładce Online 🙂

Jeżeli w kalendarzu nie ma terminu/godzin w których chcesz się spotkać, zapraszam do napisania wiadomości, znajdziemy rozwiązanie 🙂